انجمن یاران منتظر

ختم قرآن

آخرین ارسال ها
لیست برنامه ختم قرآن یاران منتظر ..:||:.. پروژه کرونا(COVID 19) ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین امسال اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. تا حالا به لحظه تحویل سال 1450 فکر کردید!!؟؟ ..:||:.. Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ سفره هفت سین سال 1395 اعضای انجمن یاران منتظر Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ..:||:.. اگر بفهمید بیشتر از یک هفته دیگر زنده نیستید، چی کار می کنید؟! ..:||:.. **متن روز پدر و روز مرد** ..:||:.. الان چتونه؟ ..:||:.. 🔻هدیه‌ تحقیرآمیز کِندی ..:||:.. ღ ღ ღتبریک ازدواج به دوست خوبم هستی2013 جان عزیز ღ ღ ღ ..:||:..

نوار پیام ها
( یسنا : ▪️خــداحافظ مُــــحَرَّم 😭 نمى دانم سال دیگر دوباره تو را خواهم دید یا نه؟!... 🖤اما اگر وزیدى و از سَرِ کوى من گذشتى، سلامَم را به اربابم برسان... ◾️ بگو همیشه برایَت مشکى به تَن مى کرد و دوست داشت نامَش با نام تو عجین شود!... ◾️بگو گرچه جوانى مى کرد، اما به سَرِ سوزنى ارادتش هم که شده، تو را از تَهِ دل دوست داشت... ◼️با چاى روضه تو و نذری ات، صفا مى کرد و سَرَش درد مى کرد براى نوکرى... 🏴 مُحَرَّم جان؛ تو را به خدا مى سپارم... و دلم شور مى زند براى \"صَفر\"ى که دارد از \"سَفَر\" مى رسد... # )     ( سینا : حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها): «ما جَعَلَ اللّه ُ بَعدَ غَدیرِخُمٍّ مِن حُجَّةٍ و لاعُذرٍ؛ خداوند پس از غدیرخم برای کسی حجّت و عذری باقی نگذاشت.» «دلائل الإمامَه، ص 122» )     ( فاطمه 1 : ای روح دو صد مسیح محتاج دَمَت زهرایی و خورشید غبار قدمت کی گفته که تو حرم نداری بانو؟ ای وسعت دل‌های شکسته، حَرَمت. (شهادت حضرت زهرا تسلیت باد) )     ( programmer : امام علی (ع):مردم سه گروهند: (1) دانشمندی خدایی، (2) دانش آموزی بر راه رستگاری (3) و پشه های دستخوش باد و طوفان و همیشه سرگردان، که از پی هر جنبنده و هر صدا می روند، و با وزش هر بادی، حرکت می کنند، نه از پرتو دانش، روشنی یافتند، و نه به پناهگاه استواری پناه گرفتند. )     ( programmer : امام علی ع : عاقل ترین مردم کسی است که عواقب کار را بیشتر بنگرد. )     ( programmer : امام علی (ع):دعوت کننده ای که فاقد عمل باشد مانند تیر اندازی است که کمان او زه ندارد. )     ( programmer : امام علی(ع): در فتنه ها همچون بچه شتر باش که نه پشت دارد تا بر آن سوار شوند و نه پستانی که از آن شیر بدوشند )     ( سینا : هزارها سال از هبوط آدم بر سیاره‌ی زمین گذشته است و هنوز نبرد فی ما بین حق و باطل بر پهنه‌ی خاك جریان دارد، اگرچه دیگر دیری است كه شب دیجور ظلم از نیمه گذشته است و فجر اول سر رسیده و صبح نزدیك است. )     ( programmer : فتنه مثل یک مه غلیظ، فضا را نامشخص میکند؛ چراغ مه‌شکن لازم است که همان بصیرت است....(مقام معظم رهبری) )     ( سینا : یاران! شتاب كنید ، قافله در راه است . می گویند كه گناهكاران را نمی پذیرند ؟ آری ، گناهكاران را در این قافله راهی نیست ... اما پشیمانان را می پذیرند )     ( سینا : برای حفظ سلامتی، این دعا را هر صبح و شب بخوانید: اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ**اللَّهُمَّ اجْعَلْنِي فِي دِرْعِكَ الْحَصِينَةِ الَّتِي تَجْعَلُ فِيهَا مَنْ تُرِيدُ. (سه ‌مرتبه) خداوندا، مرا در زره نگهدارنده و قوی خود _ که هر کس را بخواهی در آن قرار می‌دهی _ قرار بده! )     ( فاطمه 1 : ای بهترین بهانه خلقت ظهور کن صحن نگاه چشم مرا پر ز نور کن +++ چشمم به راه ماند بیا و شبی از این پس‌کوچه‌های خاکی قلبم عبور کن +++ آقا بیا و با قدمی گرم و مهربان قلب خراب و سرد مرا گرم شور کن )     ( سینا : دود می خیزد ز خلوتگاه من کس خبر کی یابد از ویرانه ام ؟ با درون سوخته دارم سخن کی به پایان می رسد افسانه ام ؟ )    
مدیریت پیام ها

اگر این اولین بازدید شما از انجمن یاران منتظراست ، میبایست برای استفاده از کلیه امکانات انجمن عضو شوید و یا اگر عضو انجمن می باشید وارد شوید .

انجمن یاران منتظر »نتایج جستجو

نتایج جستجو میان پاسخ های کاربر: حجاب آسمانی
تعداد نتایج (202) نتیجه
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۶ بعد از ظهر
!!!!!!!معمای گوسفندا !!!!!!! | نویسنده: حجاب آسمانی |انجمن: معما و چیستان
 سلام من اومدم
خب راه حل: 
دهقان 31گوسفند داشته که نصف ونیم گوسفند به نفر اول میده .یعنی شانزده گوسفند فروختیم ومی مونه پانزده تا..بعد نصف ونیم گوسفند ودوباره نفر دوم میخره که هفت ونیم ویه نیم میمونه که میشه تا الان هشت تا که نفر دوم میبره....بعد نصف ونیم گوسفند وبه نفر سوم میده که ار هفتای باقی مونده کم میشه که میشه چهارتا واخر سر سه تا میمونه..پس درنیجه کل گوسفندها 31 می باشد
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۳۵ بعد از ظهر
معما ی شکولات ..... جایزه یک دستگاه .......... | نویسنده: حجاب آسمانی |انجمن: معما و چیستان
 به به یاس زهرا خانم  میبینم که اومدی اعتراف کردی
باشه عزیزم من اماده اماده ام
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۲۵ بعد از ظهر
معما ی شکولات ..... جایزه یک دستگاه .......... | نویسنده: حجاب آسمانی |انجمن: معما و چیستان
 از یاس زهرا میپرسم  خب حالا ما که  جواب دادیم این جایزه دستگاه ما کجااست؟
برگشته بهم میگه اصلا تو دنیا این دستگاه وجود نداره؟
میگم مگه چیه؟
راست راست به چشمای من خیره شده میگه :به مدت یکسال اشتراک سرکار گذاری
منو میگی
هیچی دیگه کلا سرکار بودیم
حالا یه رازی که به من گفت وقرار بود بین خودمون باشه ..خب شما که غریبه نیستین فکرکردم شما هم بدونید خوبه
یاس زهرا میگفت وقتی که داشتم معمارو مینوشتم حواسم نبوده جوابشو هم نوشتم ...بعد اومده دوباره یه پست گذاشته که جوابش تو خود سوال بود تا لو نره
بین خودمون بااااشه ها کسی نفهمه دوستان ...
یاس زهرا جان خودت خواستی خخ
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۲ بعد از ظهر
 بله درسته حق با حریم قدس خانم 
برای منم همین طور بدست اومد حمید 7وحید5

یاس زهرا درسته؟
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ بعد از ظهر
معـــــــــمای!!!!!!!!!!! تخم مرغها !!!!!!!!!!!!! | نویسنده: حجاب آسمانی |انجمن: معما و چیستان
 دوستان 24ساعت بهتون مهلت میدم جواب درستو بگین
ای بابا بالاخره کدومش درسته؟باهوش تر از من جواب بده

پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ قبل از ظهر
معـــــــــمای!!!!!!!!!!! تخم مرغها !!!!!!!!!!!!! | نویسنده: حجاب آسمانی |انجمن: معما و چیستان
 چی شد من که نفهمیدم یا شایدم فهمیدم نمیدونم

چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۳ بعد از ظهر
 اهان الان که معما حل شود  ..الان میگی بلد بودم الما .....ابروی منو بردی خخ

چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۴۵ قبل از ظهر
 عه واااااااا ابجی ها چرا این طوری نگاه می کنید..
بنده خدا ببینه فرار میکنه ومیره هاااااااا
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۰ بعد از ظهر
دو مربع به نظرتون همرنگن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ | نویسنده: حجاب آسمانی |انجمن: ازمون های روان شناسی
 من خودم میدونستممممم الما
نگفتم خواستم خودتو امتحان کنم ببینم بلدی یانه؟
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ بعد از ظهر
فقط یه جمله | نویسنده: حجاب آسمانی |انجمن: بحث و گفتگو
 خدایااا ...ان موقع که بت بود ..بت شکن فرستادی..حالا من بغض دارم بغض شکن هم داری؟؟
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۱ بعد از ظهر
خبر خوب | نویسنده: حجاب آسمانی |انجمن: پیوندها
 سلام ...
تبریک میگم جناب عباس خادم ان شالله خوشبخت شین وبراتون بهترین هارو ارزومندم ..امیدوارم زندگیتون پر از عشق ومحبت باشه    مبارکه مبااااااااااااارک
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۶ قبل از ظهر
چرا بامن خداحافظ... | نویسنده: حجاب آسمانی |انجمن: دلنوشته های بلاغ مبین
 میگوییم سلام هیچ کس جوابمان را نمی دهد....
پس خدانگه دار میگوییم شاید یکی از سر اتفاق دست هایش تکان بخورد.....!!
                                   ممنون قشنگ بود  جناب بلاغ 

صفحه 16 از 17 < 1 14 15 16 17 > آخرین »

انجمن یاران منتظر

چت روم یاران منتظر

چت روم و انجمن مذهبی امام زمان

هم اکنون 07:49 بعداز ظهر